Yetişkin Ağır 200cc Benzin Motor Streebikes 250cc Spor Sokak Bisikleti Boxer Motosiklet
Ürün Özetleri
Ürün Tanımı:Gelişmiş üretim tekniklerinin yanı sıra, otomobil inovasyonunun ön saflarında kalmak için araştırma ve geliştirmeye de yatırım yapıyoruz.teknolojiler, ve üretim süreçleri, sokak otomobillerimizin performansını, verimliliğini ve güvenliğini artırmak için.Araçlarımıza en son özellikleri ve ...
Temel Özellikler
Menşei ülke
CHONGQING,CHINA
Marka Adı
BAMX
sertifika
COC
Ürün Modeli
AK
Ticaret Mülkleri
MOQ
32
Birim fiyat
Determined by configuration
Ödeme yöntemi
T/T, L/C
Tedarik kapasitesi
Customized
Ürün Özel Nitelikleri
Vurgulamak
200 cc benzinli motorlu Streebike
,250 cc Spor Sokak Bisikleti
,Tek Silindirli Benzin Motorlu Streebike
Ağırlık:
120Kg
frenler:
Disk/Drum
Yer değiştirme:
200 cc
Marka:
Sokak Sporu Motosikletleri
Renkler:
SİYAH/MAVİ/OTOMATİK
Motor:
Tek Silindirli, Hava Soğutmalı
Ürün Tanımı
Ayrıntılı özellikler ve özellikler
Ürün Tanımı:
Gelişmiş üretim tekniklerinin yanı sıra, otomobil inovasyonunun ön saflarında kalmak için araştırma ve geliştirmeye de yatırım yapıyoruz.teknolojiler, ve üretim süreçleri, sokak otomobillerimizin performansını, verimliliğini ve güvenliğini artırmak için.Araçlarımıza en son özellikleri ve tasarım elemanlarını dahil edebiliriz., müşterilerimize üstün bir sürüş deneyimi sunar.
En kaliteli ürünleri sunma konusundaki taahhüdümüz üretimden ötesine uzanıyor. Organizasyonumuzda mükemmellik ve sürekli iyileştirme kültürü oluşturduk.Profesyonellerden oluşan özel ekibimiz, el sanatlarına tutkulu ve üretim sürecinin her yönünde mükemmellik peşinde.Verimliliği optimize etmek ve en yüksek düzeyde kalite kontrolünü sağlamak için üretim süreçlerimizi düzenli olarak gözden geçiriyoruz ve geliştiririz.
Teknik parametreler:
| Ana Özellik | |
| Motor | |
| Motor tipi: | Tek silindirli, hava soğutmalı, 4 akımlı |
| Çöşeme (ml): | 197 ml |
| Çukur X Çarpım (mm): | 63.5x62.2 |
| Sıkıştırma oranı: | 9.0:1 |
| Maks. Güç (kw/r/min) | 10.0/8000 |
| Maks. Döngü (N.m/r/min): | 14.0/6000 |
| Maks. Hız (Km/h): | ≥ 90 |
| Yağlama: | Basınç, sıçrama. |
| Kablo tipi: | Çoklu plakalı ıslak debriyaj |
| Çakma: | CDI |
| Başlatma Sistemi: | Elektrikli/Kick start |
| Işınlama sistemi: | Zincir sürücüsü |
| Şasi | |
| Ön amortisör: | Hidrolik basınç ve yay |
| Arka amortisör: | Bağımsız hidrolik basınç ve yay |
| Şasi yapısı: | Çelik boru ve çelik plaka,rombik yapı |
| Arka çatal: | çelik |
| Ön fren: | Disk/Drum Fren |
| Arka fren: | Davul frenleri |
| Ön lastik: | 2.5-18 |
| Arka lastik: | 3.00-17 |
| Sessizleyici: | çelik |
| Direksiyon başı açısı: | 39/41 |
| Tekerlek kenarı | Alaşım |
| Akü: | 12V9Ah |
| Boyutlar | |
| L X W X H (mm): | 1920*770*1080 |
| Koltuk yüksekliği (mm): | 845 mm |
| Tekerlek mesafesi (mm): | 1290mm |
| Min. Yer açıklığı (mm): | 160 mm |
| Maksimum izin verilen ağırlık (kg): | 150 |
| Sürücü kapasitesi: | 2 kişi |
| Kuru. Ağırlık (kg): | 85 |
| Yakıt tankı kapasitesi (L): | 15L |
| Paket ağırlığı (kg): | 105 |
Ürün Fotoğrafları:



Uygulamalar:
Ayrıca, müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz ve sokak otomobillerimizin dayanıklılığı ve güvenilirliği ile gurur duyuyoruz.Müşterilerimizin günlük ulaşım ihtiyaçları için araçlarımıza güvendiğini biliyoruz.Kaliteli malzemeler ve parçalar kullanarak, gelişmiş üretim tekniklerini kullanarak ve sıkı kalite kontrol önlemlerini sürdürerek,Müşterilerimize sokak arabalarımızın dayanıklı olduğuna dair güven aşılayabiliriz..
Özetle, sokak arabalarımızın yapımında sadece kaliteli malzemeler ve parçalar kullanmaya kararlıyız.Dayanıklılık ve güvenilirlik konusundaki taahhüdümüz, sıkı kalite kontrol süreçlerimizde yansımaktadır., gelişmiş üretim teknikleri ve mükemmelliğin sürekli arayışı.Sokak otomobillerimizin en yüksek kalite ve performans standartlarına uygun olmasını sağlıyoruzMüşterilerin beklentilerini aşan ve üstün bir sürüş deneyimi sağlayan araçlar sunmaktan gurur duyuyoruz.
Ambalaj ve Nakliye:
Paketleme hizmetlerimiz, tüm nakliye süreci boyunca rahatlık ve verimlilik sağlamak için tasarlanmıştır.Ve ekibimiz ambalajlama prosedürlerini kolaylaştırmak için gayretle çalışıyor., mallarınızın zamanında paketlenmesini ve sevkiyat için hazır olmasını sağlar.
Paketleme hizmetlerimizi seçtiğinizde mallarınızı korumak için en üst düzey profesyonellik ve adanmışlık bekleyebileceğinizden emin olun.Ürünlerinizin güvenli ve mükemmel durumda varış noktasına varacağını bilerek iç huzuru sağlayabilirsiniz..



Sıkça sorulan sorular:
- S1: Sokak Spor Motosikletlerinin Marka Adı Nedir?
- A1: Sokak Spor Motosikletlerinin marka adı BAMX.
- S2: Sokak Spor Motosikletleri nerede üretiliyor?
- A2: Sokak spor motosikletleri CHONGQING,ÇIN'de üretiliyor.
- S3: Sokak Spor Motosikletleri için minimum sipariş miktarı nedir?
- A3: Sokak Spor Motosikletlerinin en az sipariş miktarı 32'dir.
- S4: Sokak Spor Motosikletleri ne kadardır?
- A4: Sokak Spor Motosikletlerinin fiyatı konfigürasyona göre belirlenir.
- S5: Sokak Spor Motosikletlerinin ambalaj ayrıntıları nedir?
- A5: Sokak Spor Motosikletlerinin ambalajı SKD/CKD.
Şunlar da hoşunuza gidebilir
Kalınlaştırılmış Koltuk Ön Çamurluk 100cc Spor Bisikleti 1.8l Enduro Çift Spor Motosikletler
Boxer 100CC Motor Taxi Street Motorcycle Steel Front Fender Thickened Seat Details: MAIN SPECIFICATION ENGINE Engine Type: Single-cylinder,air-cooled, 4-stroke Displacement (ml): 98ml Bore X Stroke (mm): 50*49.8 Compression Ratio: 9.5:1 Max. Power (kw/r/min) 5.8/8500 Max. Torque (N.m/r/min): 6.5/7500 Max. Speed (Km/h): ≥90 Lubrication: Pressure ,splash Clutch Type: Multiplate wet clutch Ignition: CDI Starting System: Electric/Kick start Transmission System: Chain drive
12v Sokak Sporu Motosikletleri Manuel Debriyaj Dijital Metre 8000rpm 200 Bisiklet
CG200 AK Street Motorcycle Led Light Digital Meter Mono Rear Suspension Details: MAIN SPECIFICATION ENGINE Engine Type: Single-cylinder,air-cooled, 4-stroke Displacement (ml): 197ml Bore X Stroke (mm): 63.5×62.2 Compression Ratio: 9.0:1 Max. Power (kw/r/min) 10.0/8000 Max. Torque (N.m/r/min): 14.0/6000 Max. Speed (Km/h): ≥90 Lubrication: Pressure ,splash Clutch Type: Multiplate wet clutch Ignition: CDI Starting System: Electric/Kick start Transmission System: Chain drive
49cc 70cc Moped Sokak Bisikleti Katlanmış Pedal 110cc Spor
New Alpha F1 Street Motorcycle Big Footrest With Folded Padel 2.50-17/2.75-17 Tyre Manual Clutch Details: MAIN SPECIFICATION ENGINE Engine Type: Single-cylinder,air-cooled, 4-stroke Displacement (ml): 106.7ml Bore X Stroke (mm): 52.4*49.5 Compression Ratio: 9.0:1 Max. Power (kw/r/min) 5.2/7500 Max. Torque (N.m/r/min): 7/5000 Max. Speed (Km/h): ≥90 Lubrication: Pressure ,splash Clutch Type: Multiplate wet clutch Ignition: CDI Starting System: Electric/Kick start Transmission
Big Carrier Hava Soğutmalı 125 Cc Spor Bisiklet Zinciri Örtüsü Taksi Motosiklet
Ace Motor Taxi Street Motorcycle Full Chain Cover Big Carrier With Foot Rest Details: MAIN SPECIFICATION ENGINE Engine Type: Single-cylinder,air-cooled, 4-stroke Displacement (ml): 144ml Bore X Stroke (mm): 52.4mm × 57.9mm Compression Ratio: 9.5:1 Max. Power (kw/r/min) 7.1/7500 Max. Torque (N.m/r/min): 9.2/6500 Max. Speed (Km/h): ≥90 Lubrication: Pressure ,splash Clutch Type: Multiplate wet clutch Ignition: CDI Starting System: Electric/Kick start Transmission System: Chain